Skip to Content

Dzień Dziecka

  • warning: Creating default object from empty value in /home/users/arka/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • strict warning: Only variables should be passed by reference in /home/users/arka/public_html/themes/zeropoint/template.php on line 388.

Dni Dziecka, Sucha

 

 

 

 

 

    

     

W PRZYSZŁYM ROKU

 

        IX DZIEŃ DZIECKA  1.06.2019 roku     

    

 

 

VIII Dzień Dziecka 2.06.2018

/Galeria/

 

VII Dzień Dziecka 3.06.2017 /Galeria/

 

 

 

VI DZIEŃ DZIECKA 4.06.2016

Galeriawink

 

Domki dla dzieci

V Dzień Dziecka, sobota 30.05.2015 rok.

    30 maja 2015 roku odbył się Dzień Dziecka w Suchej. Dacie wiarę, że to radosne i jedyne w swoim rodzaju święto odbyło się już po raz piąty? Tak, tak… Uczestniczyło w nim ponad 130 osób. Po raz kolejny udał się ten dzień w nowej odsłonie. Punkty stałe – oczywiście nie mogło zacząć się inaczej jak od Mszy Świętej. ( zahaczając uprzednio o recepcję ;-). Później blok zabaw z podziałem na kategorie wiekowe, jak zawsze pyszny obiadek w wykonaniu niezastąpionego Pana Zygmunta, zawody kajakowe, ognisko. Wśród atrakcji, których jeszcze w Suchej nie mieliśmy, pojawili się:  Zespół Improwizacji Teatralnej Kaloryfer Impro. Cd. w Galerii; Dzień Dziecka w SUCHEJsmiley

 

IV Dzień  Dziecka, sobota 31.05.2014

    

Tak tak, to już po raz 4 -  TY !
     31 maja 2014 roku nad Suchą na Pomorzu wstało fantastyczne słońce, zapowiadając radosny Dzień Dziecka…
A czego tam nie było ! Już od rana na wesołej polanie dzieci mogły łowić kolorowe rybki w basenach podgrzanych słońcem ! Ach, chciało się tam wskoczyć do tych rybek ;)
Poza tym : na łące czekał ulubieniec dzieci czyli kolorowy clown, przyjazne dzieciom labradory,  bańki mydlane, skakanki, piłki, zestawy małych budowniczych, badminton … było w czym wybierać. Ekipa „zielonych koszulek”  ochoczo bawiła się z przybyłymi dziećmi. O 10:30 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie – z Panem Jezusem we Mszy Świętej.
    Kazanie wygłoszone przez samego Gospodarza oazy w Suchej – Ojca Mieczysława  Łusiaka, trafiło do wszystkich dzieci zgromadzonych  w stodole – i tych małych i tych dużych. [Pełna relacja]    

Zobacz galerię :-)

 

III DZIEŃ DZIECKA, sobota 1.06.2013

Relacja Marty  Zapraszamy do obejrzenia galerii. 

Relacja 2

GRUPA PROWADZĄCA

 

II Dzień Dziecka (sob.) 2.06.2012 rok.

       I stało się.
Zorganizowany dnia 02.06.2012r., już po raz drugi w historii Suchej, Dzień Dziecka - za nami!  ?
A działo się, oj mnóstwo! Dzięki Wam, drodzy Uczestnicy, którzy zaryzykowaliście i przyjechaliście mimo prognoz pogody, które nie zachęcały. Zjechało się 130 Gości! Razem z Organizatorami bawiło się nas ponad 160 osób!  Po przyjeździe każda rodzina kierowana była do recepcji, gdzie oprócz potwierdzenia obecności, zapisów na konkursy rodzice otrzymywali skarb „ze starej szafy Ojca Czesława Chabielskiego” – książkę księdza Gastona Courtois Pt. „Rady dla rodziców”  - wydana w prostej szacie graficzne, bez przerostu formy nad treścią – skupiona na tym, by każde zdanie tej książki trafiało w sedno..... ./Więcej w sprawozdaniu Hani/

Grupa prowdząca         PROGRAM 2012 - zobacz

 

DZIEŃ DZIECKA, sobota 4.06. 2011 rok.

    4 czerwca zjechało do SUCHEJ mnóstwo uczestników, ponad 200 osób. Czekały na nich po Mszy świętej atrakcje na ziemi i wodzie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

       Dziękujemy wszystkim, którzy wspomagali nas duchowo, materialnie, ofiarując dla dzieci i młodzieży pomoce szkolne, bony, słodycze, zabawki, bilety do Filharmonii Pomorskiej. Nie do oszacowania jest wkład wielu absolwentów i ich dzieci w przygotowaniach majowych do tego dnia. Powiało wiatrem z przed 20 lat. Formacja O. Czesława nie poszła w las. Dzięki inicjatywie firmy "Betania" min. mogliśmy wystąpić jako zespół "zielonych ludzików", wpisując się w tło tego szczególnego miejsca.

       Wszystkich ofiarodawców, naszych dobroczyńców polecamy w każdy wtorek we Mszy świętej o 18.30. O. Grzegorz SJ

Subskrybuje zawartość

***

"W obronie przed złymi duchami mogą nam pomóc symbole religijne, jak na przykład krzyż wiszący na ścianie" - uważa  ks. dr Marian Piątkowski, egzorcysta.36 ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY - SEUL 2027

 

SEUL - KOREA PoŁUDNIOWA

 

by Dr. Radut